Altınoluk Nakliyat Taşımacılık ve Tic.Ltd.Şti. olarak firmamız, geçmişten günümüze gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle bireysel ve kurumsal birçok firmanın İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası çıkışlı her türlü ticari emtialarının taşımacılığı ve lojistiği konusunda Konya, Kayseri, Antalya, Afyon, Kütahya, Eskişehir, Adapazarı, Karaman, Aksaray, Nevşehir ve Niğde il ve ilçelerine günlük sevkiyatlar ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz, yurtiçi taşımacılık, yurtiçi dağıtım, depolama, lojistik ve organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ürünleriniz nakliye sigortası kapsamında  şehiriçi servis araçlarımız ile adresinizden teslim alınarak adres teslimi varış noktalarına seri bir şekilde ulaştırılmaktadır. Nakliye ve taşıma sigortası, sevk edilen ürünlerinizin alımından itibaren başlar ve ürün varış noktasında alıcı müşteriye teslim edilene kadar devam eden süreci kapsamaktadır.

Sektöründe iddialı olan kuruluşumuz, yurtiçi ve şehir içi taşımacılık, dağıtım ve teslimat konularında deneyimli ve profesyonel ekibi ile alanında uzmanlaşmıştır. Sektöründe söz sahibi olan kuruluşumuz yine kendi sektörlerinde lider olan birçok firmanın ürünlerinin yurtiçi ve şehir içi taşımacılığını, dağıtımını ve teslimatını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, hammadde, hırdavat, medikal, itriyat, kırtasiye, elektrik, elektronik, yedek parça, makine, züccaciye, tekstil, gıda maddesi ve benzeri ürünlerin taşımacılığı ve dağıtımı konularında uzmanlaşmış olup, İstanbul şehir içi dağıtım ve teslimat hizmeti de vermektedir.

Konusunda uzman, deneyimli ve tecrübeli personeli ile günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına kesintisiz ve hızlı cevap verebilen firmamız sizlere de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

İnsana ve doğaya değer veren, saygı gösteren firmamızın temel ve öncelikli ilkesi müşteri memnuniyetidir.
                               


Araç Parkı;

Sürekli olarak araç ve ekipman yatırımı içerisinde olan şirketimiz halen İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasında dağıtım ve toplama hizmeti veren 14 adet öz mal ve 7 adet sözleşmeli olmak üzere toplamda 21 adet, şube ve acentalarında ise 46 adet öz mal  ve 17 adet sözleşmeli olmak üzere toplamda 63 adet, ayrıca buna ilave olarak şehirler arası çalışan 45 adet sözleşmeli tır ve kamyon, genel toplamda ise 129 adet araç filosu ile hizmet vermektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

“Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışını teknolojiyi de özümseyecek şekilde geliştirerek müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iştirakçilerimizin sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de alanında referans gösterilen bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

“Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylece nakliye ve lojistik sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.”