Şirketimiz, 2002 yılında İstanbul Zeytinburnu merkez adresinde İstanbul, Konya ve Karaman hatlarında yurtiçi karayolu taşımacılık hizmeti ile ticari faaliyetine başlamıştır.

Ülke gelişimi ile birlikte 2003 yılında İstanbul Kayseri hattını devreye alarak faaliyet alanını genişletme çalışmalarına hız vermiş olan firmamız 2005 yılında Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan İstanbul İkitelli organize sanayi bölgesinde işletmecilerimizin ihtiyacı olan yurtiçi taşımacılık ve lojistikte çözüm ortağı olmak ve müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla İkitelli organize sanayi bölgesindeki ürün kabul, aktarma ve yükleme merkezini devreye almıştır.

2006 yılının ortalarında Afyon ve Kütahya illerinde faaliyetine başlayan firmamız, bölgedeki bireysel ve kurumsal firmaların ürünlerinin nakliye ve lojistik desteğinde çözüm olmaya devam etmiştir.

2014 yılının başlarında yaklaşık 1.500.000-TL’lik tesis yatırımı ile birlikte hatlarımıza ilave ettiğimiz Adapazarı ve Eskişehir bölgeleri ile müşterilerine daha hızlı ve dinamik hizmeti ön plana çıkarmayı hedeflemiştir.

2015 yılının ilk çeyreğinde İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerimize daha dinamik bir hizmet verebilmek amacıyla Tuzla adresimizdeki yükleme ve aktarma merkezimiz  devreye girmiş olup, mevcut bölgelerimize ilave olarak ayrıca İstanbul Anadolu yakasından Antalya hattını açarak bölge müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Geçen süre içerisinde sürekli yatırım içerisinde olan şirketimiz halen İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası çıkışlı bireysel ve kurumsal birçok firmanın ticari emtialarının nakliyesi ve lojistiği konusunda Konya, Karaman, Kayseri, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Afyon, Kütahya, Eskişehir, Adapazarı ve Antalya il ve ilçelerine günlük sevkiyatlar ile hizmet vermektedir.